• Pod dubem, za dubem
  • Fajna roba tour
  • BO Kolobka 3. výroční jízda
  • Pyžamko Tour
  • BOKOLOBKA!!!

VŘSR - Velká Říjnová Spanilá Roadmovie

 BO KOLOBKA !!! » Články z výletů » VŘSR - Velká Říjnová Spanilá Roadmovie

 Hópni rovnou ke komentářům

Vydávám se směrem do Hrabové k místu srazu Zvonírna. Vypadá to na velice až převelice vymalovaný den a Jarda šaman bubeník musel snad protrhnout blánu na bubnu, protože fakt to vyšlo, ne jak včera na Lysé. Postupně se sjíždějí koloběžkáři ze všech stran a nakonec nás bylo opravdu hafo. Celý štrůdl zmrzlých chulajnog se vydává směrem k cíli na přehradu Olešná. 

Ráno cyklostezka klidná, bez všech lidí a naše vyjížďka nemá sebemenší chybu. V některých úsecích ještě mokro i s listím a skoro koloběžky jedou samy. Projíždíme kolem Ostravice, projíždíme Paskovem a za vlakovým nádražím máme první vrcholovou prémii, kde někteří trhači fakt trhají asfalt, ale máme tu i takové, kteří si to raději vyšlápnout, proč se zbytečně ničit. Po chvilce po cyklostezce odbočujeme na nějaký městský okruh, podjíždíme Místeckou a odtud už je to jen kusek. Za krásného svitu podzimních slunečních paprsků jsme se dodrkotali za zvuku zvonků na přehradní hráz Olešné.

Fotíme, kocháme se a pak vyráží peloton chulajnog na okruh kolem Olešné a vytváříme docela slušný rozruch. Na pěkném paloučku fotíme naše zadky zadečky a my můžeme lehkým krok sun krok dojeli k hospůdce U Toma. Pivka, papání, kofolobka a mnoho jiného a stoly se jen prohýbali a všichni radostně debatovali, smáli se od ucha k uchu, prostě taková pohodová neděle.

Nějaké to foceníčko a už stoupáme za řídítka a vydáváme se směr domov, ten náš sladký domov. Zábava probíhá v plném proudu i po cestě nazpátek, cesta příjemně ubíhá jak jinak než velmi příjemně laděnou podzimní cyklostezkou. Cyklojízdu zakončujeme tradičně v Hrabové u Zvonírny. Pokaždé, když je nějaká takováto suprčupr vyjížďka s velmi fajn lidičkami, dopadne prostě na výbornou. Proč?. BO!!!

autor článku : Tomáš Jankůj

Komentáře

 Kydnout něco do placu

Vaše jméno:  *
Váš email:  *
Váš web:
Kontrolní součet 3 + 7 = Napište slovy výsledek rovnice
Žádné značky html nejsou povoleny. Vkládejte pouze text
 ondřej04. 12. 2013 17:53 #10
Tome, jako vždy perfektní článek. Díky Tobě nám všichni naše alce budou závidět ;)
 Vašek13. 11. 2013 10:49 #7
Musela to být super akce, škoda, že mi pracovní povinnosti zabránili za Vámi dojet. Jinak Tome opět super článek.

Uvidíme se na další společné akci
a trhněte si nohou!!!