• BOKOLOBKA!!!
  • Pyžamko Tour
  • BO Kolobka 3. výroční jízda
  • Fajna roba tour
  • Pod dubem, za dubem

Rožnovský košt - MIBO

 BO KOLOBKA !!! » Články z výletů » Rožnovský košt - MIBO

 Hópni rovnou ke komentářům

Když nám nevyšli sněhoběžky na Pustevnách z důvodu abstinence sněhu, tak jsme byli pozvaní do sídla firmy MIBO v Rožnově na exkurzi. Část bandy se schází v Ostravě na ÚANu a v 7:45 si to už pelášíme busem do Rožnova. Klidným krokem vydáváme se vstříc místu setkání do sídla společnosti.

Zde už nás očekávají a také vítají v čele s Břeťou Michálkem, Pavlem Wernerem aj. Když už jsme se všichni pozdravili a potřepali pravicí, nastal menší proslov následován prohlídkou prodejny a představení novinek pro rok 2014 a pak i testovací jízdy na koloběžkách.

Když už se všichni do sytosti vyblbli a někteří nebyli moc osvěženi Valašskou slivovicí, tak se celý zástup mohl vydat na exkurzi do výrobny a svařovny firmy MIBO. Jak jinak než na koloběžkách. Můžeme si prohlídku výrobny od jeklů, přes svařovnu až po expedici.

Po diskuzi o všem možném i nemožném se vydáváme zpátky na sídlo firmy, kde odevzdáváme koloběžky a vydáváme se směrem, přece kam jinam než do knajpy, kde máme rezervované místo v Krčmě na předměstí. Jídla se objednávají, piva se pijí a hovory se táhnout jak o koloběžkách, tak i o jiných, důležitých i méně důležitých věcech. Prostě takové přátelské poklábosení u jednoho stolu v příjemné společnosti. Když už tedy jsme se všichni kulturně vyžili, přesouváme se směrem na autobus směrem dom, zpátky do Ostravy. Slunce v dáli zapadá a my mohli prožít další, příjemně strávený den. Tak zase příště. BO!!!

autor článku : Tomáš Jankůj

Komentáře

 Kydnout něco do placu

Vaše jméno:  *
Váš email:  *
Váš web:
Kontrolní součet 3 + 7 = Napište slovy výsledek rovnice
Žádné značky html nejsou povoleny. Vkládejte pouze text